Potrzebującym

zbiorka1Jak co roku, przy współpracy z Parafialnym Zespołem Caritas, zorganizowaliśmy przedświąteczną zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły.

Tym razem odbyła się ona 11 grudnia w godzinach od 10.00 do 16.00. Dzięki uprzejmości przedstawicieli Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Zwoleniu nasi uczniowie prowadzili akcję w dwóch sklepach: Galerii Handlowej przy ul. Kościuszki i sklepie Spar przy ul. Władysława Jagiełły.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Marka Chołuja – Prezesa Zarządu Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Zwoleniu, który umożliwił nam zorganizowanie akcji na terenie sklepów.

Dzięki Państwa hojności udało się zebrać znaczną ilość produktów żywnościowych (mąki, kaszy, cukru, oleju, słodyczy itp.), które w formie świątecznych paczek zostały przekazane uczniom będącym w trudnej sytuacji bytowej.

zbiorka2

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy i życzymy wesołych świąt Bożego Narodzenia.

Szkolne Koło Charytatywne