2016 25 Cze

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finały wojewódzkie

Nazwa zawodów Osiągnięcia Opiekun
Piłka ręczna chłopców - Ostrołęka  II miejsce Jerzy Markiewicz
Indywidualne biegi przełajowe - Siedlce  udział Bartosz Bors nauczyciele wychowania fizycznego

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finały międzypowiatowe 

Nazwa zawodów Osiągnięcia Opiekun
Indywidualne biegi przełajowe

Bartosz Bors - 7 miejsce

Natalia Kowalczyk – 21 miejsce

Angelika Gorzelewska – 24 miejsce

Jan Jaskulski – 32 miejsce

nauczyciele wychowania fizycznego

Piłka ręczna chłopców I miejsce Jerzy Markiewicz
Turniej Piłkarski "Orlik" o Puchar Premiera Polski  Udział chłopców i dziewcząt w półfinale

Oczkowski Krzysztof

Turniej Coca Cola Cup 2016 w piłce nożnej 

Udział w finale – chłopcy

Udział w półfinale - dziewczęta
Krzysztof Oczkowski 

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finały powiatowe 

Nazwa zawodów Osiągnięcia Opiekun
Piłka koszykowa dziewcząt  II miejsce

Monika Matyga

Piłka ręczna chłopców  I miejsce Jerzy Markiewicz
Piłka ręczna dziewcząt  II miejsce

Jerzy Markiewicz
Krzysztof Oczkowski 

Piłka nożna dziewcząt  II miejsce Krzysztof Oczkowski 

 Poza programem Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Nazwa zawodów Osiągnięcia Opiekun
Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej chłopców o Puchar Burmistrza Zwolenia

I miejsce – grupa starsza

V miejsce – grupa młodsza

Jerzy Markiewicz

Krzysztof Oczkowski

Ogólnopolski Festiwal Piłki Ręcznej klas I i II w Puławach V miejsce chłopców Jerzy Markiewicz
Krzysztof Oczkowski
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej w Puławach II miejsce chłopców Jerzy Markiewicz
Krzysztof Oczkowski
Międzynarodowy  Turniej Piłki Ręcznej w Siemiatyczach V miejsce chłopców

Jerzy Markiewicz
Krzysztof Oczkowski

Międzynarodowy  Turniej Piłki Ręcznej w Radzyminie

V miejsce chłopców

Jerzy Markiewicz
Krzysztof Oczkowski
Turniej Piłki Ręcznej o Puchar wójta  gminy Głowaczów

 III miejsce dziewcząt

Krzysztof Oczkowski
Turniej sportowy o Puchar Starosty Zwoleńskiego
w ramach otwartych dni w Zespole Szkół Rolniczo Technicznych w Zwoleniu

I miejsce siódmy rok z rzędu

nauczyciele wychowania fizycznego

Udział drużyny chłopców w Mazowieckiej Lidze Piłki Ręcznej
juniorów młodszych - rocznik 1999/2000

8 miejsce w grupie finałowej Jerzy Markiewicz

Powołanie do kadry mazowieckiej piłki ręcznej juniorów młodszych

Kacper Smaga,

Kacper Marzęda, Damian Spytek
Jerzy Markiewicz

Powołanie do kadry Polski piłki ręcznej juniorów młodszych

Damian Spytek

Jerzy Markiewicz

  

2015 01 Lip

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finały międzypowiatowe 

Nazwa zawodów Osiągnięcia Opiekun
Piłka ręczna chłopców  III miejsce Jerzy Markiewicz

 Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finały powiatowe 

Nazwa zawodów Osiągnięcia Opiekun
Piłka ręczna dziewcząt  II miejsce

Oczkowski Krzysztof 
Jerzy Markiewicz

Piłka nożna chłopców  II miejsce Oczkowski Krzysztof
Piłka siatkowa dziewcząt  II miejsce

Monika Matyga

Piłka nożna dziewcząt  II miejsce Oczkowski Krzysztof

 Poza programem Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Nazwa zawodów Osiągnięcia Opiekun
Miedzypowiatowy turniej piłki nożnej  Coca Cola Cup 2015  II miejsce

Krzysztof Oczkowski

Turniej o Puchar Burmistrza Zwolenia  I miejsce Jerzy Markiewicz
Turniej o Puchar Burmistrza Sandomierza  I miejsce Jerzy Markiewicz
Turniej o Puchar Burmistrza Piaseczna  I miejsce

Jerzy Markiewicz

Międzynarodowy Turniej piłki ręcznej 
młodzików w Radzyniu Podlaskim

 IV miejsce

Jerzy Markiewicz
Ogólnopolski Festiwal Piłki  Ręcznej Puławy

 V miejsce

Jerzy Markiewicz
Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Lajkonik w Krakowie

 zwycięstwo

Jerzy Markiewicz

Turniej Piłki Ręcznej w ramach Dni Otwartych
Zespołu Szkół Rolniczo -Technicznych Zwoleń

 zwycięstwo Jerzy Markiewicz

  

2014 04 Lip

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Czytaj więcej...