2017 27 Cze

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE

Uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2016/2017 brali udział i osiągali sukcesy w różnych konkursach i zawodach.

Najważniejsze z nich to: 

 Konkurs  Osiągnięcia  Nauczyciel

Wojewódzki konkurs wiedzy o społeczeństwie

Laureat: Wojciech Imański z kl. 3b Cezary Imański

Wojewódzki konkurs historyczny 

Laureat: Wojciech Imański z kl. 3b  Cezary Imański 

Ogólnopolski konkurs językowy ALBUS organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Klasy I – Mikołaj Chachlowski kl.1b – 21 miejsce w Polsce na 692 uczestników

Klasy II – Kacper Majewski kl.2b – 17 miejsce w Polsce na 589 uczestników

Klasy III – Karolina  Jędrzejczak kl.3b – 25 miejsce w Polsce na 588 uczestników

Edyta Wziątek

Beata Chołuj

34. Mały Konkurs Recytatorski organizowany w ramach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (etap międzypowiatowy) w Radomiu

Laureatka Koncertu Laureatów – Daria Wątorska, kl. 3b

Laureatka Koncertu Laureatów – Natalia Kowalczyk, kl. 3a

Finalista Koncertu Laureatów - Wojciech Imański, kl. 3b

Finalistka Koncertu Laureatów – Amelia Podsiadła, kl. 2b 

Danuta Imańska

Elżbieta Chachlwska

Danuta Imańska

Ilona Molendowska

XVIII prezentacje pieśni pielgrzymkowej i religijnej (zasięg diecezjalny)

III miejsce:

Julia Markowska         kl. 3b

Daria Wątorska           kl. 3b

Aleksandra Świątek    kl. 3b

Martyna Michalik       kl. 3b

Beata Wargacka

XVI powiatowy konkurs piosenki ekologicznej i turystycznej Zwoleń 2017

I miejsce: Julia Markowska  kl.3b

II miejsce: Daria Wątorska   kl. 3b

Beata Wargacka

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – eliminacje gminne

I miejsce -  Michał Dmuchowski  kl. 1b  Agnieszka Kaczmarska

Przegląd teatralny –„VII Teatrałki Zwoleńskie”

Wyróżnienie - Grupa „Projekt” uczniowie klasy II b:

Amelia Podsiadła, Natalia Struzik, Paulina Spytek, Marcel Adamiec, Jakub Lipiec,

Filip Grzeszczyk.

Ilona Molendowska

„Down obok mnie” ogólnopolski konkurs literacki zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych  – „Bardziej Kochani”

Podziękowania dla uczennic: Weroniki Przepiórki oraz Amelii Podsiadłej.

Podziękowania dla Ilony Molendowskiej „ za społeczną wrażliwość  i intuicję oraz umiejętność zainspirowania uczniów do zmierzenia się z trudnymi tematami”
 Ilona Molendowska
Szkolny konkurs językowy z okazji Tygodnia Europejskiego Klasy I- Dawid Potucha  kl.1a

Klasy II- Kacper Pogorzelski kl.2b

Klasy III – Bartosz Skorek kl.3b

Edyta Wziątek

Beata Chołuj

Szkolny konkurs geograficzny„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – Atrakcje turystyczne w Polsce

I miejsce Bartosz Ziółkowski kl 3b  Agnieszka Chołuj

Szkolny konkurs geograficzny z okazji Tygodnia Europejskiego

I miejsce Wojciech Imański kl 3b  Agnieszka Chołuj

Szkolny Konkurs z okazji Światowego Dnia Matematyki

Zwycięzcy – zespół z 3B: Magdalena Orzoł, Dawid Gorzkiewicz, Bartosz Ziółkowski Bożena Bednarczyk
2016 25 Cze

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE

Uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2015/2016 brali udział i osiągali sukcesy w różnych konkursach i zawodach.

Najważniejsze z nich to: 

Czytaj więcej...

2015 01 Lip

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE

Uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2014/2015 brali udział i osiągali sukcesy w różnych konkursach i zawodach.

Najważniejsze z nich to: 

Czytaj więcej...

2014 04 Lip

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I ARTYSTYCZNE

Uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2013/2014 brali udział i osiągali sukcesy w różnych konkursach i zawodach.

Najważniejsze z nich to: 

Czytaj więcej...