Historia szkoły

Zaangażowanie grona pedagogicznego podczas obchodów 100-lecia naszej Szkoły zaowocowało zgromadzeniem wielu unikatowych zdjęć, za co jeszcze raz szczerze dziękujemy wielu pokoleniom Absolwentów. Pp. Ewa Aksamitowska i Cezary Imański przeprowadzili także wywiad z p. Marianną Pasek, pytając o jej lata uczniowskie. Zarówno z fotografiami, jak wspomnieniami o przeszłości szkoły można się zapoznać po wejściu w zakładkę „100-lecie szkoły” na stronie głównej.

Kółko historyczne w roku szkolnym 2012/13 zebrało wywiady z innymi byłymi uczniami naszej placówki, a przeprowadzeniem rozmów zajęli się trzecioklasiści: Natalia Makuch, Kacper Procki i Julita Szarpak. Teraz, kiedy i oni stali się absolwentami naszej placówki, przystępujemy do publikowania efektów ich pracy.

WYWIAD 1