Nagrody w Koncercie Laureatów

6Bardzo nam miło, że dwie uczennice naszego gimnazjum odniosły sukces w Koncercie Laureatów Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego w ramach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Daria Wątorska i Natalia Kowalczyk znalazły się w grupie wyróżnionych w radomskich prezentacjach, które odbyły się w piątek 12 maja. Wystąpiło sześćdziesięcioro młodych artystów, w tym aż czworo naszych uczniów – nagrodzone dziewczęta oraz Amelia Podsiadła i Wojciech Imański.

Daria to wielokrotna zwyciężczyni tego konkursu. Uczennica p. Danuty Imańskiej zaprezentowała utwór „Z kim tak ci będzie źle jak ze mną” – jeden z  wczesnych tekstów Wojciecha Młynarskiego.

Natalia była na radomskim konkursie po raz pierwszy. Pod okiem p. Elżbiety Chachlowskiej przygotowała interpretację wiersza Wisławy Szymborskiej pt. „Nic dwa razy”.

Serdecznie gratulujemy naszym uzdolnionym artystkom!