Medycyna

Jestem w ciąży

Wiele kobiet cieszy się, że wreszcie będą miały dziecko. To wyjątkowa chwila, dlatego nie ma się, co dziwić, że nie możemy się tego ostatniego dnia ciąży doczekać. Dla ojców też jest to niesamowite przeżycie, bo zastanawiają się nad tym jak to wszystko będzie wyglądało. Jeśli jest to pierwsze dziecko to emocje są jeszcze większe, bo nie wiemy jak sobie z tym poradzimy. Skoro tyle osób z naszej rodziny sobie radzi to i my sobie poradzimy. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia się do sytuacji, w jakiej się znajdziemy. Oczywiście potrzebne jest odpowiednie nastawienie, bo przecież to będzie odwrócenie naszego całego życia o sto osiemdziesiąt stopni. Trzeba też mieć świadomość, że już nigdy nie będzie normalnie tak jak wcześniej. Dla wielu osób jest to wielkim szokiem, ale właśnie tak to wygląda. Dziecko to najpoważniejsza decyzja w naszym życia. Nie każda z nas musi być w ciąży. Jeśli nie czujemy tego klimatu i to nie jest dla nas to nie robimy tego pod publikę, bo później takie dziecko będzie bardzo cierpiało. Skupmy się na tym, co najważniejsze i jeśli nie dziecko to może lepiej będzie pojechać i zwiedzać świat albo kupić sobie jakieś zwierzątko. Pozornie wydaje się to śmieszne, ale wiele osób powinno tak zrobić.

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*