Medycyna

Ćwiczenia w ciąży

Widzimy w telewizji i w Internecie wiele, wiele kobiet, które potrafią w ciąży podnosić nawet ciężary czy biegać. Dla wielu z nas wydaje się to czymś skrajnie głupim, bo same się boimy o nasze dziecko, które nosimy. Te kobiety, które tak ćwiczą różnią się trochę od większości z nas, ale jak to się różnią? Najczęściej są to osoby, które ćwiczą całe życie. Jeśli zajdą w ciąże to ich orgiazm jest do tego przystosowany i ćwiczenia można dalej kontynuować. Oczywiście bez przesady z ilością ćwiczeń czy podnoszeniem ogromnych ciężarów. Sytuacja jest łatwiejsza, jeśli ciąża prowadzi się bardzo dobrze i nie jest zagrożona. Te panie, które tak ćwiczą szybko zmieniłyby zdanie, kiedy były w innej sytuacji. Dobrze się to wszystko mówi i pokazuje, kiedy jest super. Niektóre z nas potrafią przeleżeć dziewięć miesięcy, bo ruszanie może grozić poronieniem, a zatem jak widać na tych przykładać nie zawsze to wszystko tak pięknie wygląda jak na filmie, a szkoda, bo nasze życie byłoby wtedy o wiele łatwiejsze. Ćwiczyć można, jeść zdrowo można, ale wszystko pod okiem lekarza, bo inaczej możemy narobić sobie ogromnej szkody i stracić dziecko. Czy nasze ćwiczenia są naprawdę aż tyle dla nas wszystkich warte?

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*