Medycyna

Co jeść w ciąży?

Na pewno w ciąży trzeba będzie uważać, co się je żeby to nie zaszkodziło dziecku. Nie zaleca się jedzenia tłustego i niezdrowego jedzenia. Mało tego nie zaleca się czegoś bardzo ostrego. Pamiętajmy, że to, co my jemy je również nasze dziecko, a zatem trzeba zadbać o to żeby dziecko miało coś dobrego. Pijmy zdrowe soki najlepiej takie, które same zrobimy ze swoich albo kupnych owoców. Jeśli kupujemy coś do jedzenia lub picia dla kobiet w ciąży to przyjrzyjmy się na skład. Niekiedy to tylko nazwa, a w środku mamy coś, co ze zdrowiem na pewno się nie będzie kojarzyło. Jak widać trzeba uważać, co się je i co się kupuje? Jeśli zadbamy o siebie w ciąży i nie będziemy pochłaniać całej lodówki to nasza waga nie będzie aż tak wysoka. My po prostu tyjemy, bo mamy pretekst do tego żeby wreszcie zacząć jeść to, co chcemy. Efekty z tego są, jakie każdy widzi i trzeba mieć tego świadomość. Później zrzucić te wszystkie kilogramy jest naprawdę bardzo, ale to bardzo trudno. Same po sobie na pewno widzimy, a jeśli nie po sobie to po osobach, które są w naszej rodzinie. Przytyć jest bardzo łatwo, ale zrzucić kilka kilogramów to już inna bajka. Lepiej dbać o sobie wtedy, kiedy jeszcze mamy na to wpływ.

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*