Medycyna

Ból głowy w ciąży

Może nam się przytrafić niesamowity ból głowy i co wtedy mamy z tym zrobić? Niestety tutaj zaczynają się problemy. Bóle można mieć codziennie z byle, jakiego powodu, ale z lekami nie jest łatwo. Oznacza to, że jeśli chcemy żeby nasze dziecko było zdrowe to większości popularnych leków nie można brać. Im mocniejsze są leki na ból głowy tym bardziej zagrażamy naszemu dziecku. Właściwie z polecanych przez wszystkich lekarzy leków przeciwbólowych można wymienić apap. To słabszy środek, ale jeśli nie ma innego wyjścia, a my chcemy się pozbyć bólu głowy to trzeba łapać się wszystkiego. Miejmy nadzieje, że kiedy będziemy w ciąży to takich problemów nie będzie z nasza głową, ale nie można wykluczyć wszystkiego ważna jest to żeby uważać, co się bierze. Jeśli są to jakiekolwiek leki przeciwbólowe to trzeba będzie zapytać się o nie lekarza. Zresztą na ulotce bardzo często mamy napisane, że nie zaleca się stosowania kobietą w ciąży. Jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie to będzie to tylko nasza decyzja, ale również bardzo duża odpowiedzialność. Ciąża to nie tylko przyjemne momenty, ale też wiele zmian w naszym orgazmie, na które reagujemy naprawdę bardzo różnie i musimy mieć tego świadomość.

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*