W zdrowym ciele - zdrowy duch!

19104963 1869782656680052 1223050125 oDnia 12 czerwca klasa 2b po raz kolejny wybrała się na wycieczkę rowerową. Tym razem odwiedziliśmy dom rodzinny naszego Mistrza – Jana Kochanowskiego w Czarnolesie. Pod czujnym okiem kadry: wychowawcy – pani Ilony Molendowskiej oraz nauczycieli: pani Edyty Cieślik, pani Agnieszki Kaczmarskiej oraz pana Arkadiusza Figury – młodzież podziwiała wytwory natury.

Po dotarciu na miejsce wspólnie zwiedziliśmy Muzeum Jana Kochanowskiego oraz rozpaliliśmy ognisko i zjedliśmy kiełbaski, a następnie zorganizowaliśmy zawody sportowe.

Wycieczka rowerowa stanowi możliwość kontaktu z przyrodą i słońcem, wpływa na nasze lepsze samopoczucie i zdrowie, dlatego była to dla nas bardzo przyjemna forma spędzenia czasu.

To były jak zawsze niezapomniane chwile.