Czad i Ogień! Obudź Czujność

ogien1Dnia 26 stycznia 2017 roku w ramach kampanii społecznej "Czad i Ogień! Obudź Czujność" strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zwoleniu przeprowadzili akcję informacyjną dla młodzieży naszej szkoły. Wszyscy uczniowie zostali zapoznani z zagrożeniami, jakie stwarza dla zdrowia i życia ludzi tlenek węgla. Tematyką pogadanki obok zagrożeń tlenkiem węgla  były również sposoby postępowania w przypadku powstania pożaru w domu i szkole, a także bezpieczństwo podczas zbliżających się ferii zimowych.

Ponadto poinformowano uczniów o akcji "Twój miś może zostać ratownikiem", której celem jest zbiórka maskotek dla dzieci - ofiar wypadków drogowych i pożarów. Z ramienia Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Zwoleniu  spotkanie przeprowadził  mł.bryg. Marcin Płachta.

ogien1

ogien2

ogien3