Przedstawienie jasełkowe

Święta Bożego Narodzenia są wpisane w polską tradycję od wieków. W naszej szkole również co roku celebrujemy we własnym gronie ten szczególny okres. Na spotkaniu opłatkowym, które odbyło się w czwartek 22 grudnia, wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły mogli poczuć i współtworzyć szczególną, przedświąteczną atmosferę.

Uczniowie naszego gimnazjum jak zwykle nie zawiedli i zaprezentowali swoje zdolności aktorskie podczas jasełek, które skłoniły wszystkich przybyłych do zastanowienia się nad tym, co tak naprawdę jest najważniejsze w obchodzeniu świąt Bożego Narodzenia. Mogliśmy także posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu zespołów, które zwyciężyły w piątkowym, szkolnym konkursie. Po wyjątkowych występach dyrektor naszego gimnazjum - pan Zbigniew Plewicki złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia, do których oczywiście my – uczniowie Publicznego Gimnazjum w Zwoleniu, przyłączamy się z całego serca! Wesołych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!