I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem….

swiateczna paczka4W grudniu 2016 roku klasa 2b wraz z wychowawcą – panią Ilona Molenodwską wzięła udział w akcji charytatywnej  organizowanej przez parafię p.  w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zwoleniu. Celem akcji była pomoc dzieciom najuboższym. Należało wybrać serduszko z imieniem i wiekiem dziecka, a następnie przygotować świąteczną paczkę. Uczniowie klasy 2b wylosowali 9 - letnią Karolinę.

swiateczna paczka1

Młodzież bardzo chętnie i czynnie zaangażowała się w pomoc. Gimnazjaliści przynieśli słodycze, przybory szkolne, a za wspólnie uzbierane pieniądze zakupiono puzzle oraz koraliki do robienia bransoletek. W ten sposób uczniowie pokazali swe wielkie serca oraz ogromną wrażliwość na drugiego człowieka.

Warto pomagać!!! 

swiateczna paczka2

swiateczna paczka2