Konkurs kolęd

DSCN5978Magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole rozpoczęliśmy konkursem kolęd, który odbył się 18.12.2015r. Wszystkie rywalizujące ze sobą zespoły oraz soliści, reprezentujący każdą klasę, spisali się świetnie! Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: III miejsce klasa 3a (zespół chłopców), II miejsce klasa 1c i 3c, a I miejsce zajął zespół dziewcząt z klasy 3a ex aequo  z klasą 2b.

Na zwycięzców, którym z całego serca gratulujemy, czekały nagrody oraz występ na szkolnym spotkaniu wigilijnym we wtorek 22 grudnia. Dzięki wspólnemu kolędowaniu każdemu z  obecnych udzielił się świąteczny nastrój, który towarzyszył nam przez następne kilka dni, aż do momentu nadejścia najpiękniejszych świąt w całym roku, jakimi są niewątpliwie – Święta Bożego Narodzenia!

DSCN5899