Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

andrzejkiW środę, 30 września, w naszej szkole odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Chłopaka, połączonego z otrzęsinami klas pierwszych. Bawiliśmy się naprawdę świetnie! Humory dopisywały wszystkim bez wyjątku, a atmosfera była genialna – zachęcająca do wspólnej zabawy!

Podczas krótkiej przerwy od tańca udało nam się zobaczyć kilka wspaniałych występów naszych uczniów, biorących udział w  karaoke, a podczas zabawy w „krzesełka” – byliśmy świadkami zaciętej rywalizacji o jakże zaszczytne i ważne w tej zabawie miejsce siedzące.

Zabawę zakończyliśmy w jeszcze lepszych humorach, niż zaczęliśmy i nie pozostaje nam nic innego, jak tylko niecierpliwe wyczekiwanie kolejnej świetnej dyskoteki.